SOSYAL MEDYA

İnternet ve sosyal medya kullanıcı istatistiklerinin yer aldığı araştırmalarda Türkiye’de 48 milyon kişinin sosyal medyayı aktif olarak kullandığını görüyoruz. Rakamlar sosyal medyanın hiç de azımsanmayacak bir potansiyel olduğunu gözler önüne seriyor. Sosyal medyanın bu kadar yaygın olarak kullanıldığı bir dönemde, bu kaynağı pazarlama faaliyetleri dışında tutmak da imkansızlaşıyor.

Nitekim bir çok büyük ve kurumsal firma da bunun farkında olduğundan sosyal medya çalışmalarına özellikle ağırlık vermeye başladı.  Bir taraftan reklam çalışmaları, diğer taraftan profesyonel sosyal medya yönetimi ile ulaşabileceğiniz müşteri kitlesine sizler bile inanamayacaksınız.

 

POWERPOİNT SUNUMLAR

Kurumsal hayatta  kendimizi daha iyi ifade edebilmek, iyi bir ilk izlenim uyandırmak ve rakiplerimizden bir adım önde başlamak için PowerPoint sunumlara ihtiyaç duyarız. Öyle ki çok iyi hazırlanmış bir sunumun kapıları açtığına bir çok kez şahit olmuşsunuzdur.

Firmanızın tanıtımını yaptığımız tanıtım sunumlarının yanında, topluluk önünde konuşmalarınız için hazırladığımız sunumlarla da iyi bir izlenim uyandırmanız işten bile değil.

 

 

Neler Yapabiliriz?

Sosyal medya görselleri

Sosyal medya yönetimi (facebook, twitter, instagram, linkedin, tumblr)

Profesyonel Powerpoint sunum

Key Visual